Pronájem zařízených bytů v Jihlavě
Lokalita Na Dolech

Lokalita na Dolech - Jihlava - přednosti bytové lokality

Lokalita

Bytové domy, jejichž součástí jsou nabízené byty k pronájmu, se nachází v okrajové části Statutárního města Jihlava, což nabízí opravdu přímý kontakt s přírodou. V podstatě ihned z domu je možné vypravit se na procházky do údolí kolem řeky Jihlavy, do Rantířova či do chráněné krajinné oblasti „Zaječí skok“. Nedaleký mělký rybníček s bujnou zelení Vám dá zapomenout na každodenní starosti.

Pro děti je k dispozici nově a moderně vybavené dětské hřiště a herní plochy s asfaltovým i umělým povrchem v bezprostředním okolí domů.

Poloha bytových domů je rovněž velmi strategická. Z komunikace ul. Vrchlického nebo ul. Na Dolech je možné přímé dopravní napojení na dálniční přivaděč k dálnici D1, výhodou je i možnost využití veřejné autobusové a trolejbusové dopravy ze zastávek v blízkosti BD na ul. S. K. Neumanna příp. ul. Jarní, ve vzdálenosti cca 1,5 km se nachází krajská nemocnice, denní nákupy lze obstarat v supermarketu PENNY MARKET na ul. S. K. Neumanna (do 700 m, 9 minut chůze), cca 2,5 km se od bytových domů nachází areál krytého i venkovního koupaliště „Vodní ráj“, do 5 minut pěšky je dostupná Mateřská školka i Základní škola.